Top

NOWOŚCI NA SEZON 2022

Ukraińskie Bieszczady

W SEZONIE 2021 ODBYŁY SIĘ

ZAKOŃCZENIE SEZONU

JAK ZACZĄĆ RAJDOWĄ PRZYGODĘ

Jesteś posiadaczem turystycznego enduro – 160+ kg, 590+ ccm? To bardzo dobrze trafiłeś! Dopiero myślisz o zjechaniu z asfaltu? Jesteś doświadczonym pilotem z wieloma kilometrami nawiniętymi po szutrach? W Ubojni Nudy każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego!

Team Image Alt

O co tu chodzi?

Przygoda zaczyna się tam, gdzie kończy się asfalt!

Przygotowaliśmy dla Ciebie tysiące kilometrów szutrowych tras na cały sezon! Spokojnie i bez pośpiechu pomożemy Ci zjechać z asfaltu i znaleźć frajdę z jazdy ciężkim turystycznym enduro po szutrowych drogach. Chcesz wziąć udział w rajdzie albo po prostu pojeździć? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy!

Team Image Alt

Czy to dla mnie?

To są rajdy dla zwykłych ludzi!

Nasze rajdy to przygoda, której nie zapomnisz. Nie ścigamy się na czas. U nas liczą się umiejętności nawigacyjne i opanowanie motocykla. Pamiętaj, że zawsze gdy nie czujesz się dość pewnie, możesz wziąć udział w praktycznym szkoleniu - przygotujemy Cię kompleksowo do udziału w rajdzie.

Team Image Alt

OK, jak to działa?

Zasady są proste i takie same dla wszystkich!

Możesz jechać solo lub z kolegami. Zdobywasz punkty za poprawnie przejechaną trasę i rozwiązane zagadki. Na tej podstawie wyłaniamy zwycięzców każdego rajdu, którzy stają na podium! Wszyscy wracają do domu zadowoleni, a zwycięzcy otrzymują wspaniałe nagrody!

Team Image Alt

Podoba mi się! Co dalej?

Czas zacząć działać!

Sprawa jest prosta - wszystkie imprezy są dla Ciebie. Zapisujesz się i jeżeli chcesz, dobierasz szkolenie oraz inne dodatkowe opcje. I gotowe! Już od pierwszego dnia pierwszego rajdu będziesz miał mnóstwo radości i satysfakcji. Na koniec sezonu będziesz wiedział, że to była Twoja najlepsza decyzja w tym roku!